Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért térhet vissza?

Miért térhet vissza?

Figyelt kérdés

Januárban volt egy kis hőemelkedésem egy este ízületi fájdalommal, az elmúlt viszont az orrom folyt meg köhögtem 4-5 napig. Mentem vele dolgozni, nem pihentem ki, 1 héttel később ugyan ez tért vissza. 3 nap alatt kigyógyultam, hőemelkedésem 1 estét volt csak akkor is.

Egész idáig rendben voltam 3 hónapig, most 4 hete megint ugyan ez, megint kigyógyultam 2 nap alatt és most 1 hete megint ez volt 1 este hőemelkedés, azóta köhögés meg furcsa volt a gyomrom. De már ezek is elmúltak teljesen rendben vagyok.

Megeshet attól, hogy 4-5 órát alszom, nem rendszeresen és változatosan étkezek, sokat stresszelek és nem eszek vitamint?



2022. jún. 3. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Soha semmi plusz vitamint nem ettem, nem voltak ilyen tüneteim.


Lehetetlen, hogy valamilyen módon rendszerezd az étkezésedet?

Miért nem alszol? Nem tudsz, vagy pedig elgépezed az időt...? Nem mindegy...

2022. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lehetetlen. Nyilván próbálkozom. Igazából nem elgépezem, hanem 2 műszakban dolgozom ami minden másnap cserélődik. Egyik nap 4:30-ra megyek, másik nap délre este 9-ig aztán utána való nap megint 4:30-ra szóval 2 naponta 4-5 órát alszom. :/
2022. jún. 3. 17:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Itt nyilván akkor az is hozzá jön a kérdésemhez, hogy a rendszertelen életmód is okozhatja igazából, mert szerintem baromira meg van borulva a bioritmusom.
2022. jún. 3. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!