Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux belobban?

Reflux belobban?

Figyelt kérdés

3 hete kezdődőtt kb, a refluxom 2 év után újra belobbant, ha lehet ezt a kifejezést használni rá.

Eddig a ludeàt szedtem, de a dokim felhívtam, hogy nem biztos hogy most elég, mert valamitől mintha felerősödött volna.

1 hete lecserélte nekem a Noacid-ra, azóta volt jobb, de ugyan olyan rossz is.

Próbálok az ételekkel odafigyelni, de most a gyomorszájam eléggé fáj, valamint a torkomban is érzem a gombocot.

Rennie-t, gaviscont szedek még ha már nem tudom elviselni, van hogy segít.


De annyira felidegesít ez a helyzet, lehet már emiatt is èrzem ennyire nagyon.


Nektek is szokott ilyen idôszak lenni hogy “belobban”? Mivel segítetek rajta?



2022. jún. 16. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, főleg évszakváltáskor lobban be sokaknak, nekem is, most is pár napja lángol a gyomrom bármit eszem. Nem tudok mást csinálni, mint diétázni, sok vizet inni (szénsavmenteset), és ilyenkor szoktam venni 1-2 üveg Peridot vizet is, amiből naponta háromszor étkezések előtt 1 órával megiszom 2 decit.
2022. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor ez vele jár sajnos.

Jó lenne lecsillapodna, mert idegesitő nagyon :(

2022. jún. 16. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Cukormentes(!) aloe vera készítmény vagy akácvirág tea, ami nálunk bevált a családban.
2022. jún. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!