Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma voltam vérvételen és a...

Ma voltam vérvételen és a ggt-m magas volt jóval 50 helyett 80 volt és most nem tudom hogy amiatt lehet hogy kedden egy kicsit jól sikerült a buli és még nem ment ki belőlem az alkohol rendesen vagy valami betegség állhat mögötte?

Figyelt kérdés
Akinek volt már ilyenben része az tudna segíteni

2022. jún. 16. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán lehet a keddi bulitól, főleg hogy nem igazán nagy ez az eltérés. Ami gondolom átnyúlott szerdára, tehát csak egy nap volt a regenerálódásra.
2022. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen csak az a baj hogy ez munkahelyi vérvétel volt és nem tudom hogy emiatt engedik hogy dolgozzak e ez a legnagyobb problémám
2022. jún. 16. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy dolgozhatsz, pláne ha minden más rendben van. Legrosszabb esetben elmondod az üzemorvosnak is, és kéred hogy ismételjétek meg a labort.

Bár én még nem hallottam olyan munkakörről, ahol ez kizáró ok lenne.

2022. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még a GPT egy kicsit magas át 50 helyet 55 de más az rendben van
2022. jún. 16. 22:27
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget de holnap azért megkérdezem a háziorvost ő mit mond
2022. jún. 16. 22:28
 6/10 A kérdező kommentje:
Meg a Eozinofil granulocita 4 helyett 4.4
2022. jún. 16. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Azok jelentéktelen eltérések.
2022. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszi meg ahogy most olvasgattam a többi dolog után egyik se magas ami a májnak a rosszabodására utalna
2022. jún. 16. 22:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha a ggt magas csak és a többi májenzim normális

az akkor azt jelenti hogy szoktál piálni

vagy... epegondjaid vannak


de inkább a piálás:)

2022. jún. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen a többi normális volt csak az volt magas de most ne értsetek félre nem vagyok alkoholista csak mikor így a baráti kör összegyűl akkor szoktunk meginni pár darab sört akkor lehet e miatt volt magas.
2022. jún. 24. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!