Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy egy majomhiml...

Lehetséges, hogy egy majomhimlős nőt láttam ma a metrón?

Figyelt kérdés

Budapestre utaztam, intéztem a napi teendőimet. Visszafelé felszálltam a metróra, és helyet foglaltam. Eddig ebben nincs semmi meglepő.

Velem szemben egy nő ült, mellette a gyerekével. Köhintett egyet, felé néztem. Majd megláttam a nő karját… és tele volt feltűnő, kidudorodó kiütésekkel. Pár héttel ezelőtt olvastam a majomhimlő tüneteiről, és kísértetiesen hasonlított a képekre, amiket láttam róla! 😱🤯

Ahogy ezt realizáltam, természetesen azonnal felpattantam, és kerestem egy jóval távolabbi helyet.


Nagyon sokat képzelek bele, vagy tényleg elképzelhető, hogy ma velem szemben, másfél méterre egy majomhimlős fertőzött tartózkodott?

Van olyan betegség, ami esetleg hasonló tüneteket provokál? Ugye ettől még nem fertőződhettem meg? Ki tudja, mennyi mindent érinthette meg!

Nagyon félek, stresszelek, mert nem csak nekem, de az összes családtagomnak is van krónikus betegsége.



2022. jún. 18. 23:30
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*Ki tudja, mennyi mindent érinthetett meg!
2022. jún. 18. 23:32
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Ha még az lenne sem kaphattad volna el, de ez a paranoia szánalmas. Úgy nagyjából 6millió dolog okoz kiütéseket, nekem meg mondjuk a mellkasom meg a hátam van tele undorító, begyulladt pattanásokkal.
2022. jún. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%
Ez már tényleg szánalmas. Ezt csak azért találták ki, mert elkezdett zuhanni az orosz-ukrán háború felőli érdeklődés.
2022. jún. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem egyszerű, gyulladt pattanások voltak, hanem annál jóval nagyobb, feltűnően kidudorodó, kelés-szerű képződmények. És nem csak egy-kettő volt a karjain, hanem jóval több annál.
2022. jún. 18. 23:37
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
suliba ugyanez
2022. jún. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Attól még elég sok minden okozhat ilyet. Lehet pestises xD
2022. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%

Eddig 3 fertőzöttet találtak, mindhárom férfi volt.

Valyon miért?

2022. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Ja,lehet csak búbó pestis volt.
2022. jún. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy megégett, lehet, hogy ekcémás, stb. de jah, rögtön a makihimlőre kell gondolni. F.satás újratöltve, már nem csak a covid, a háború is unalmas lett. Remélem év végére valami intergalaktikus háborút is bedobnak témának...
2022. jún. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Ez, a reakció tőled, kedves kérdező, a média manipulációjának köszönhető.

Mi lenne, ha reálisan gondolkoznál?!


Orbán Viktor, Fit for 55:


[link]


Európai parlament, Great Reset:


[link]


Új világrend nemzetközi konferencia 2015:

(A vége felé érdekes igazán)


[link]


Monopoly dokufilm:


[link]


Új norma dokufilm:


[link]


Vuhani virológiai labor, ami Amerika és Fauci kezében van.


[link]


[link]


[link]



[link]


Ezután mondanom kell, hogy a majomhimlő sem a régi megszokott?


JP


[link]


...


[link]


Viktor, Schwab, Harari...


[link]

2022. jún. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!