Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Heti többször erős hányinger...

Heti többször erős hányinger és hasmenés. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben nagyon gyakran megy a hasam sajnos. Eddig csak étkezések után volt jellemző, mostanában viszont már reggel így kelek pár nap kivételével. Néhány hete csatlakozott hozzá az erős hányinger is.

Ma hajnalban is így keltem. Hányinger, hasmenés. Majd reggel indulás előtt ugyanez.

Múlt héten szerdáig szenvedtem ettől, aztán jobb lett. Így már a munkahelyemen sem tudok figyelni. Ilyenkor nem eszek inkább egész nap semmit, viszont akkor meg szédülök.

Mi okozhatja? Volt nektek ilyen esetleg? Meg vagyok ijedve. :( Készülök magánorvoshoz...

27N



2022. jún. 20. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Étel allergia/intolerancia. Gasztroenterológiára menj el.
2022. jún. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
lehet allergia, vagy esetleg sok stressz?
2022. jún. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Terhesség
2022. jún. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Elég, ha a háziorvoshoz mégy el, lehet valami egészen egyszerű gastrointestinális fertőzés miatt is.
2022. jún. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azért gondoltam magánorvosra, mert ha valahova elküld tovább a háziorvos, akkor sosem kerülök sorra.. Az itteni kórházat ismerve. :(

Terhességet nem gondolom. Már lement több ciklus és ugyanúgy fent áll ez a probléma. Fogamzásgátlót szedek.

2022. jún. 20. 09:25
 6/6 A kérdező kommentje:
Ma még csak pár falatot ettem de már megint ment a hasam. :( Ez így kegyetlen.
2022. jún. 20. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!