Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kérdezhetnék egy kardiológust...

Kérdezhetnék egy kardiológust a wiwe eszközzel kapcsolatban ?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem , és csináltam elég sok mérést , eleinte jó értékek jöttek ki , de volt 2 olyan hogy nagyon magas volt a qt c érték , 0.535 és 0.553 ez nem egymás után volt hanen 1-2 óra különbséggel, a többi mérésnél 385-400 körül volt , lehet esetleg műtermék vagy ilyenkor mi lehet , életveszélyben vagyok ?

#kardiológus #Wiwe #Corected qt
2022. jún. 21. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A háziorvosodat kerdezd!
2022. jún. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt mondom de a wiwe készüléknek akkor van értelme ha az eredményeket időközönként orvos is látja. Különben csak frászt fogsz kapni tőle. Én kardiológustól kaptam kölcsön egyet pár hétre. És aztán kiértekelte az eredményeket. Téves adatokat is rögzíthet a gép. Azért ez nem olyan pontos diagnózist ad mint egy rendes ekg hiszen csak a 2 ujjad van rajta.
2022. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy amit rögzítettél elvileg tudod továbnítani emailen is. Ha nagyon nyugtalanít keress egy orvost aki hajlandó megnézni.
2022. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!