Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rettegek és nehéz erről...

Rettegek és nehéz erről beszélni.Lehet bármi komoly bajom? Furcsa érzésem van a lábamban. Nem tudok szabadulni a gondolattól. Segítség

Figyelt kérdés
Hetek óta érzek a lábamban egy furcsa érzést. A sípcsontom melletti izomban. Mintha nyomáat éreznék. Nem gondolkodtam rajta, hogy bármi lehet belőle és lekötött az érettségire való tanulás is. Sajnos régebben voltak gondjaim ilyenekkel, hogy beképzeltem magamnak elég sújos dolgokat (olyan betegségeket pl amire esélyem sincs), de most valahogy úgy érzem ez más. Ezt nem en produkáltam. Az utóbbi párn napban annal az izomnál fájdalommal, zsibbadással is párosult. Még gyerekorvosomnál vavyok. Tavaly lettem 18. At kell kéretnem magam máshoz, mert sehkva sem kaphatok beutalót. Félek túl sok idő elmegy ezzel. Most itt fekszem az ágyamban hajnali 4-kor és pánikolok. Konkrétan csak a legrosszabb dolgok jutnak eszembe erről a furcsa érzésről. Nem éltem a leg egészségesebb életet, az tény. Igazából party dohányos vagyok kb egy éve (csak buliban szívok vagy ha kínálnak, de sportember is. Nem tudom, hogyan tudnám megnyugtatni magam. Régen is ez volt de most ez valahogy más. Segítség

2022. jún. 23. 04:01
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Most mi a kérdés?
2022. jún. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!