Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csinálnak a tüdőgyógyászaton?

Mit csinálnak a tüdőgyógyászaton?

Figyelt kérdés

Nehezen kapok levegőt, mellkas fájdalmam van, száraz köhögésem. Mind ez félrenyelés után következett.


Röviden ennyi.


Mit fognak csinálni velem?



2022. jún. 23. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Kikérdeznek arról mi bajod van, mik a tüneteid stb. Esetleg meghallgat. Aztán csinálnak egy röntgent majd azt kiértékeli az orvos és az eredmény alapján dönt arról milyen kezelésben javasolt részt venned.

Ha nem látszik a röntgenen semmi eltétés esetleg fújatnak egy spirométert. Az a légzésfunkciódat vizsgálja. Nem nagy ügy csak még levegőt kell venni és belefújni egy "pipába" . Nem fáj nem kellemetlen.

2022. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Röntgenen voltam az negatív teljesen.
2022. jún. 26. 21:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi meg egy bambi. Gondolom a tüneteid is elmúltak. Ha nem akkor irány a következő orvos. Üdv a klubban
2022. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tüneteim fentállnak. Még nem voltam dokinál, csak 7-én megyek el.


Neked mi a bajod utolsó?

2022. jún. 30. 12:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Már szerencsére semmi. De mire észrevették ptxemet majdnem megfulladtam több hónap alatt.
2022. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!