Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Post covid tünetek 3 oltással?

Post covid tünetek 3 oltással?

Figyelt kérdés

3 oltással post covid tünetek jelentkezhetnek még 3 hónappal a betegség után? Pl. hogy Könnyebben elkapok más fertőzést.


Köszönöm szépen a válaszokat.



2022. jún. 23. 16:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, 3 oltással kaptam el, és nem voltam nagyon durván beteg, de sok idő volt mire jobban lettem, és jobban megviselt, mint vártam
2022. jún. 23. 16:55
 2/15 anonim ***** válasza:
29%
Kellett neked beoltatni magadat! Majd a következő életben újra próbálkozhatsz
2022. jún. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Covid oltatlan vagyok! Soha nem is kaptam el a Covid-19-et! Szerencsére! De nem is olttattam be magam soha Covid ellen! Hogy miért nem? Mert a házi orvosom, azt tanácsolta, hogy az álltalános gyógyszer érzékenységem miatt ne olttassam be magam. Így hát nem olttattam be magam. Itt vagyok, és élek. Semmi bajom! Nem, és nem vagyok oltás tagadó! De ha a házi orvosom nem tanácsolja, illetve nem ajánlja. Akkor meg fogadom a tanácsát.
2022. jún. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Ez post-vaccine tünet.
2022. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ melyik oltást kaptad...
2022. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%

Mikor az oltatlan családommal elkaptuk, azt hittük, megfáztunk. Ha a férjem nem csinál tesztet, ki se derült volna. 86 éves, oltatlan nagymamám még jobban viselte, mint én.

Egyébként ideje lenne ráébredni végre, hogy a covid a vuhani laborban készült és okkal szabadították ránk. Szóval ne a szaros covidtól félj...


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Új világrend nemzetközi konferencia:

[link]


Monoply dokufilm:

[link]


Új norma dokufilm:

[link]


[link]



[link]

Viktor, Schwab, Harari...


[link]

2022. jún. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
28%
Mi oltástól lettünk nagyon rosszul több hétig (3.pfiser)
2022. jún. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
A post-covid tünetek általában nem 3 hónappal a fertőzés után jelentkeznek. Az, hogy gyakrabban kapsz el fertőzéseket relatív.
2022. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%
A maszk miatt visszaszívott, elhasznált levegő, gyengítette a tüdődet, immunrendszeredet. A stressz, az irreális pánikoltatás, agymosás a 0,2% halálozási rátájú vírus miatt, szintén gyengítette az immunrendszered. A távolságtartás, kézfertőtlenítőzés (leszedi a kéz természetes védőzsírját) szintén gyengítette az immunrendszered. A bezárás, karantén, a maradjotthon, a tiszta levegő hiánya, szintén gyengítette az immunrendszered. Az oltás szintén gyengítette az immunrendszered. Szóval igen, van köze hozzá a covidnak, de nem úgy, ahogy gondolod.
2022. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Még jó, hogy a covid halálozása nem 0,2%
2022. jún. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!