Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megnyomom baloldalt hátul kb...

Megnyomom baloldalt hátul kb a fülem mögött a fejemet egy ponton és fáj. Pici dudor is van rajta de nem vagyok biztos benne. ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Alapból nem vagyok fejfájós. Egy napja vettem észre viszont máshol nem csak megnyomtam egyszer azon a ponton véletlen és akkor vettem észre. Nem látok semmit rajta gondolom belül van a probléma ès nem emlékszem hogy beütöttem volna. Alapból nincs baj vele de kíváncsi vagyok mi lehet ez.

2022. jún. 23. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

segiteni sajnos nem tudok neked kedves kérdezö.

nekem jelenlegi pillanatban is fáj a fejem rettentöen.

szerintem nézesd meg magad a csaladi orvossal holnap.

2022. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Orvoshoz még egyelőre nem szeretnék fordulni mert tényleg csak akkor fàj ha azon a ponton megnyomom és ha elengedem megszűnik a fájdalom. Tényleg olyan mint amikor beütöd a fejed de én nem ütöttem be. Hátha valakinek van tapasztalata vagy tudja mi lehet a baj.
2022. jún. 23. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem pattanás
2022. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
vagy régóta van ez így?
2022. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok

oke te tudod. hatha van valaki aki tudja hogy mi is ez

2022. jún. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát úgy egy napja vettem észre megnéztem kívülről egyelőre nem látszik semmi és nem vàltozott.
2022. jún. 23. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!