Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon aggaszt , más is...

Nagyon aggaszt , más is tapasztalt ilyet ?

Figyelt kérdés
Amikor elketdtem ébredezni akkor éreztem a szívdobogásom nem tudom megitélni hogy mennyire intenzíven , de megrémít mert pár hónapja az órám iszonyú magas pulzust mért (190)alvás alatt és nem tudom ezt elengedni , de az órát már nem hordom. De bedilizek.

2022. jún. 24. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

én akkor éreztem ilyet, mikor megoldatlan problémáim vagy stresszhelyzeteim voltak. például összevesztem valakivel vagy számlák, baleset , ilyesmi. amikor minden oké az életemben, akkor nincs ilyen. lehet lelki eredetű. milyen most az életed?


26/n

Szilvi

2022. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem volt véletlenül alvásparalízised mostanában?
2022. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sz.r , szorongok , magányos vagyok , rosszúl alszom , rengeteget aggódom , figyelem magam , sok orvosnál voltam , nem találtak semmit.
2022. jún. 24. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:
lelki lesz. első voltam
2022. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3- nem , utoljára kb 4 éve tapasztaltam olyat.
2022. jún. 24. 15:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet rémálmaid voltak. Ha nagyon aggaszt jobb elmenni legalább a háziorvoshoz. Legalább megnyugtatnak hogy nincs baj. Ha mégis max kapsz valami bogyót rá. Jobb mint örlődni.
2022. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!