Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mostanában volt vаlakinek...

Mostanában volt vаlakinek valszeg vírusos brutál hasmenése?

Figyelt kérdés
Éjjel 3 körül kelek, émelygek, kezd görcsölni a hasam. Kimegyek a WC-re, ott olyan rosszul lettem azt hittem elájulok, csak ültem a wc-n hányinger de nem jött semmi, sem lent, csak görcsölt, köpködtem. A kezeim elkezdtek zsibbadni mintha áram rázta volna őket folyamatosan, hideg vízzel a csap alá tettem a fejemet, meg ittam sokat. Pár perc alatt keresztülment és lett a hasmenés. Meg voltam győződve róla, hogy epegörcs, mert késő délután elég sok földimogyorót ettem, este meg ittam egy kis olajat is. Vettem be algopyrint meg hasmenés ellen valamit, aztán ledőltem. Aztán kiderült, a család többi tagja is fosott, de nem ennyire mint én, nekem szerintem csak rátett a mogyoró, életemben nem volt még ilyen fájdalmam.
2022. jún. 28. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után lettél jobban? A családból mások is elkapták? Mi most vagyunk benne. Nagyon rossz.
2022. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Másnap még gyenge voltam meg fáradt, rajtam kívül ketten hasonló tünetekkel. Jobban lettem nagyon hamar.
2022. szept. 13. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszi a választ. :)
2022. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!