Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhat mellkasi fájdalmat,...

Mi okozhat mellkasi fájdalmat, és nehézlégzést? 18/L

Figyelt kérdés
Folyamatosan nehéznek érzem a mellkasom, mintha egy súly lenne rajta, sokszor éget is, illetve oldalt a bordáimnál néha fáj. Emellett egész nap sóhajtozok, légszomjom van. Nem tudom van-e hozzá köze de az elmúlt hónapban 4x fordult elő hogy semmilyen komoly fizikai tevékenységet nem végeztem, és mégis a szívemnél elkezdett szúrni, nem sokáig csak 1-2 percre, 2x társult mellé émelygés is. Mi lehet ez? Van okom aggódni?

2022. jún. 30. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Menj dokihoz! A szívvel és mellkasi bajokkal nem viccelünk.
2022. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
ekg-ra menj el szerintem, de fiataloknál előfordulhat spontán kialakult PTX is, ezt úgy tudod megállapítani pl hogy anyukád a hátadra teszi mindkét kezét, majd mondasz dolgokat, lényeg hogy zöngés legyen, 33 például, és ha anyud érzi mindkét tüdődnél hogy rezeg, akkor nincs ptx-ed, mehetünk tovább, émelygés a szívproblémáknál előjöhet, ugyanis a szíved és a gyomrod ugyanaz az agyideg idegzi be... az hogy 1-2 percig szúr a szívednél lehet izom fájdalom is (nem a szívedben, a bordáig közti izomban), írd le pls, hogy mennyit mozogsz, mennyi energiaital, kávét, kólát iszol? illetve mennyit ülsz egy nap, pl a telefon fölé hajolva.
2022. jún. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Üdv a klubban, éppen ezzel járkálok orvosokhoz. És eddig negatív minden.


20/F

2022. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
amúgy #3as és kérdező, be vagytok oltva? sok mentős ismerősöm mondta, hogy 20 év körüliek akiket beoltottak rohadt sokan kerülnek be ischemiával kórházba, vagy pericarditissel... ez a kettő a szív megbetegedése, egyik izomelhalás, másik gyulladás
2022. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Én nem vagyok. Viszont nem is gondolkodok rajta.
2022. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
helyes!
2022. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Már többszőr mentem sűrgősségire ilyen problémával amikor hirtelen nyomást éreztem és hogy a szívemnél olyan forró és lángol- De semmit nem találtak , magánorvosoknál is voltam kaptam olyan diagnózisokat hogy szorongás , pánikzavar , elme - ideg betegség. Nekem eddig légszomjam nem volt
2022. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

Valószínű nekem is szorongás lesz. Megyek majd pszichiáterhez 17-én.


3-as voltam.

2022. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szia! Harmas, azota hogy vagy?
jan. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia, jól teljesen. Élem az életem.


Pszichiáterhez elmentem, de kár volt. Szóval amit javasolok, vizsgáltasd ki magad, és ha minden eredmény negatív, ne görcsölj rá.

jan. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!