Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bőrproblémával bajlódok évek...

Bőrproblémával bajlódok évek óta. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, én is, ahogy sokan mások is elég durva bőrproblémával szenvedek már elég régóta. Nem igazán találtam még olyan bőrgyógyászt aki alapos, úgy értem rámnéznek és nem vizsgálatra küldenek, mert ennek a dolognak ugye több eredője is lehet, hanem felírnak olyan dolgokat amik általában beválnak pattanásokra, csak ugye ez annál kicsit súlyosabb... Na mindegy nem ez a lényeg. Úgy döntöttem kicsit határozottabb leszek (magamhoz képest) és évekre visszamenőleg alaposan átnézem, hogy miket írtak már fel nekem erre (nagyon sokmindent kipróbáltam már és ami IDEIGLENESEN bevált az a tenutan) csak ugye nem csak ezzel a problémával fordultam már orvoshoz és a kiváltott gyógyszerek között más bajt megoldó gyógyszerek is vannak. Először is találtam olyat, hogy Analgesin Forte. Ezt a gyógyszert írhatják ki súlyos aknés problémára? Jó hosszúra sikerült, elnézést kérek érte, de a válaszokat előre is köszönöm!😊

2022. júl. 12. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az aknéknak 2 fő oka lehet.

Az egyik hormonális a másik gasztroenterologiai. Esetleg valami más allergia.


Inkabb ilyen iranyba menj, mint feleslegesen gyógyszert szedni.

2022. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert nem is bőrgyógyászhoz kell menni.

Gasztroenterológia, allergológus, endokrinológus.

Valamilyen étel, vagy egyéb allergia, vagy hormonprobléma okozza. Ezeket kell megtalálni belsőleg.

Külsőleg meg nem irritatív összetevőkkel teli arcápolási rutin. Ajánlom a tudatos bőrápolók klubját facen, vagy okosszépség nevezetű insta profilt. Ezeket bogarászd.

2022. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ajánlom a Cerave zöld dobozos arclemosóját naponta 2x (reggel és este) plusz rá a The Ordinary Niacamides szérumát. 3. lépésként pedig a The Ordinary AHA Mousturazing Formula sima krémét.


Ezt csináld olyan 2 hétig minimum. Kell lennie változásnak.


Azonkívül sport, semmi cukros lötty, csak víz, semmi chips vagy csoki.

2022. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, amiket írtatok azokat felkeresgetem. 😊 Az ilyen tudatos bőrápolós csoportokba benne vagyok, nagyon követem ezeket és több mint egy éve alkalmazom is ezeket, de sajnos csakis a gyógyszer segített eddig. Ceravevel kezdtem és niával akkor hámlasztókat is használtam, de egy picuri változás sem történt.☹️ De attól még használom persze, ártani nem ártok bőrömnek vele.

Mégegyszer nagyon szépen köszönöm nektek! 😊

2022. júl. 18. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!