Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A covid gyorsteszt lehet fals...

A covid gyorsteszt lehet fals pozitív megfázással?

Figyelt kérdés
Ma reggel s*arul voltam, melóhelyen negatív. Ma haza jöttem, gondoltam letesztelem magam itthon is, halvány, de egyértelmű pozitív. Szerintem csak megfáztam, fáj a torkom, ez nem tipikus covid tünet, klímára is érzékeny vagyok. Úgy hallottam ezek a tesztek más gyulladásra is pozitívat jelezhetnek a testben.

2022. júl. 19. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják ha negatív az attól még lehet pozitív.. De ha pozitív akkor tuti covid. Most én is coviddal vagyok itthon. Úgy kezdődött, hogy fájt a torkom. Én is úgy gondoltam, hogy csak megfázás és hamar tulleszek rajta. Aztán jött a láz és a bágyadtság. Másnap már nem mentem be és a házi orvos csinált tesztet, mert megint kezdenek nőni az eset számok. Annyira pozitív lett a teszt, hogy majdnem kiugrott a csík kB. Nem hittem a szememnek. Most ez a fajta terjed, ami torokfájással kezdődik.
2022. júl. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is torokfájás után lett pozitív a teszt. Volt még egy itthon, gondoltam ellövöm - és erre tessék. Meglepett.
2022. júl. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két alkalommal torokfájással kezdődött
2022. júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem szimpla torok kaparassal kezdodott, barátomnak is.
2022. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
A gyorstesztek kb. 50%-os megbízhatóságúak (tehát gyakorlatilag random működnek), a PCR tesztek meg gyakorlatilag minden betegséget covidnak mutatnak ki. Semmiképpen ne csináltass PCR-t, mert karanténba raknak! Ha nem érzed jól magad, maradj otthon, pár nap alatt kifekszed.
2022. júl. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

5

Nem kértem összeesküvés elméletes válaszokat.

A gyorstesztek nem 50%-kal működnek. Mi mindennap teszteltünk és megint elkezdtünk tesztelni gyorstesszttel, emberek százairól van szó. Gyakorlatilag csak azoknek lett pozitív a gyors, akinek utána a PCR is. Csak gondoltam kimutathat megfázást is, mert nem éreztem magam még tegnap olyan betegnek, csak torokkaparásom volt. Az az eredeti covidnak nem volt tipikus tünete.

"a PCR tesztek meg gyakorlatilag minden betegséget covidnak mutatnak ki"

Ez sem igaz, a PCR csak a covidot mutatja ki. :)


És igen, tényleg covidos lettem. Több tesztem is pozitív lett. Gyakorlatilag alig élek, most beszedtem egy rakat fájdalom csillapítót meg pezsgőtablettát, így legalább a vécéig eltudok menni. Soha nem voltam még ilyen szarul mióta élek, még akkor sem, mikor kétoldali tüdőgyulladásom volt. Nem kívánom senkinek. Max annak, aki szerint a covid egy kitalált betegség, mert rajta úgy átment, hogy nem is érezte. Az ilyenek bas*zák meg magukat. :D

2022. júl. 20. 20:30
 7/16 anonim ***** válasza:
Voltam én is covidos. Kevésbé viselt meg, mint más náthavírusok.
2022. júl. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk hozzátenném, hogy a környezetemben akik rettegnek tőle és/vagy be vannak oltva, azoknak a többsége valóban eléggé megszenvedte.
2022. júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8

Ez megint gagyi összeesküvés elmélet. Anyámnak egy oltása sincs és xarabbul van, mint én. Nekem van oltásom, de engem is levitt az életről, de nem annyira, mint őt. Páromnak is van oltása, rajta meg kb tünetmentesen átvészelte. Ismerősi körben az oltott covidosok max 2 napig voltak rosszul. Tehát ez az "oltottak xarabbul vannak" is nagy kamu.

2022. júl. 20. 20:46
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Jól van, akkor élj abban a hitben, hogy az oltás ér valamit! Higgy el mindent a médiának, legyél engedelmes rabszolga! Nem furcsa, hogy amíg meg nem kaptad a teszteredményt, szinte semmi bajod nem volt?
2022. júl. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!