Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 38 fokos láznál hideg vizet...

38 fokos láznál hideg vizet engedtem pár helyre probléma?

Figyelt kérdés
39,3 fokos lázam volt szóval vettem be gyógyszert. A gyógyszer nem viszi 38 fok alá a lázamat de nagyon fáj a fejem a lábam mindenem. Megmostam a kezeimet a lábamat a nyakamat és az arcomat hideg vízzel ami nagyon jó volt. Viszont most azt olvastam hogy ezt nem ajánlott csinálni több kárt csinálok és most kicsit parázok mert senkit nem szeretnek felkelteni. Remelem valaki itt még fent van aki tudna valamit mondani.

2022. júl. 20. 02:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
na bumm, nekem meg semmi tünetem nem volt és covid pozitív voltam.. ne tegyünk már úgy mintha minden -egyébként tök általános tünet csak covid lehetne. Amit a kérdező mond az úgy kb százféle dolog tünete lehet.
2022. júl. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!