Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A mostani covidnak milyen...

A mostani covidnak milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdett fájni kicsit a torkom és folyni az orrom.Éjjelre teljesen ledöntött a lábamról.Mint akit agyonvertek olyan vagyok ma egész nap.Erős torokfájás, orrdugulás és láz, hidegrázás.És semmi erőm egész nap, én sosem szoktam elfeküdni ha beteg vagyok, de ma egész nap fekszem.

Edzeni szoktam, régen ha volt egy kis panaszom volt hogy mérlegeltem hogy kihagyjam-e.Most nem is kérdés.Mellette egy nap 6 szor szoktam enni.De ma semmi étvágyam nincs,és nem is esik jól az étkezés.Lennének itthon teendőim,de egyszerűen nem tudom rávenni magam , minden mozdulat fáj fizikálisan.Én nem szoktam ennyire elhagyni magam.Strandon voltam 2 napja, lehet ott nyaltam be valamit.

Aki tapasztalt hasonlót milyen kúra vagy gyógyszer segített?



2022. júl. 28. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Idő, lecseng 4 nap alatt. A tünetek stimmelnek.
2022. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagyon erős orrdugulás van, hőemelkedés és fejfájás volt 1 napig, eztán két napig folyt rólam a víz közben fáztam. Coldrex, neocitran tökéletes.
2022. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet covid, írták az erős torokfájást első tünetnek.
2022. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Februarban torokfajas hoemelkedes gyengeseg

Nemreg hasmenes laz egy hetig fajt gyomrom ha nem tovabb hanyinger 3 oltasom van 🙈🤣

2022. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!