Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nekemjött és megharapott egy...

Nekemjött és megharapott egy denevér, egy kicsit vérzett a seb, de már egyeltalan nem is látszik. Szükséges orvoshoz fordulnom?

Figyelt kérdés
2022. aug. 6. 00:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Be volt oltva veszetség ellen?
2022. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Ha ez igaz akkor azonnal korhazi ugyelet es veszettseg elleni injekcio!!!
2022. aug. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyen esetben azonnal orvos és injekció ! Nem jatek, időben kell lépni. Rengeteg baktériumot terjesztenek .
2022. aug. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Azonnal orvos.
2022. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Mi az hogy be volt e oltva a denevér???

Igen, ez igaz tényleg megtörtént, csak nem gondoltam hogy az apró, már nem látszó seb is veszélyes.

Miután felkelek bemegyek akkor kórházba, hajnalban nem tudom bevitetni magam és mentőt azért egy ilyenert nem szeretnék hívni.

2022. aug. 6. 02:43
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Hogyha a saját házidenevéred harapott meg simán be lehet oltva
2022. aug. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nyílván nem saját denevér volt

Helyi sürgősségi telefonon azt mondta nem szükséges bemenni, elég hétfőn háziorvos aki majd eldönti hogy kell-e.


ÁNTSZ módszertani levele szerint tényleg kell oltás, de úgy tűnik nem veszik komolyan.

2022. aug. 6. 15:45
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Persze hogy ezt mondta a helyi surgossegis MERT LESZARJA es ki az a hulye aki betelefonal???

Komolyan az eszem megall, hogy elted tul eddig az eletet??? Denever harapas utan AZONNAL korhaz! Nem gyakori, nem telefonalgatas, nem orturas!

Eszem megall… Hiaba, Darwini szelekcio ekes peldaja.

2022. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ott 2 orvost is kapcsoltak, egyik se pánikolt be hogy jajj menjek azonnal. Ha élőbe mondom el akkor már lesz a hozzáállásuk vagy mi?

Nem igazán tudom bevezetni magamat kórházba ugyanis kovidos vagyok és nem vagyok vezetésre kész állapotban. A családom meg nem akar bevinni mert hogy "úgy is el fognak küldeni", és miután megtörtént a telefonálás, most már el is hiszem nekik.

2022. aug. 6. 16:04
 10/15 A kérdező kommentje:
Az ÁNTSZt meg nem tudom felhívni hétvégén, hogy legyen mire hivatkoznom a kórházban hogy igenis kell oltás.
2022. aug. 6. 16:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!