Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alacsony vérnyomásra milyen...

Alacsony vérnyomásra milyen gyógyszerek vannak?

Figyelt kérdés
Olvastam több helyen hogy van rá gyógyszer csak ritkán írják fel de a gyógyszer nevét sose írják oda.

2022. aug. 7. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Astonin-t kaptam. De ezt az alacsony vérnyomást kiváltó hormonbajomra. Ha rendbeálknak a hormonok a gyógyszertől, akkor a vérnyomásom is
2022. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Már korábbi kérdésednél is leírtam, hogy direkten erre nincs gyógyszer. Amit előző írt, igaz, hiszen ha rendezed az alapbajt, ami kiváltja az alacsony vérnyomást, akkor helyrejön utóbbi is.
2022. aug. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én nem írtam ki ezzel kapcsolatban más kérdést :D

Csak kíváncsiságból kérdezem mert nekem alacsony de még nem tudom miért, azért jó lenne ha lenne rá valami megoldás amivel legalább 100 felé felmegy mert ez szörnyű ez az állandó fáradtság stb.

2022. aug. 7. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Igyál kávét, teát. Koffein segít emelni a vérnyomást.
2022. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sokáig ittam koffeines dolgokat de abba kellett hagynom mert a gyomrom ég tőlük 😞 És még akkor se emelkedett meg nagyon egy kicsivel 100 fölé de nem tartott sokáig a hatásuk annyi hogy könnyebben felébredtem reggel
2022. aug. 7. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanebben vagyok én is. Már 90/55 is mértem már, borzalmas ez az állandó szédülés és fáradság.
2022. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én tegnap 91/52 mértem lehet a hőség miatt de nagyon fáradt voltam alig éltem. 😔
2022. aug. 17. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!