Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől mehet ma reggel a hasam...

Mitől mehet ma reggel a hasam a tegnap esti vacsorától?

Figyelt kérdés
Tegnap este 7 kor ettem kínai kaját és ma reggel 4 -től megy a hasam negyed óránként. A kaja a hibás vagy vírus ez? Ha a tegnapi vacsorától megy a hasam akkor ha rossz volt akkor miért nem hánytam ki rögtön vagy miért nem hajtott meg pár órán belül? 9 óráig várt? vagy ez egy vírus független a kajától?

2022. aug. 12. 05:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az ételtől.
2022. aug. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ilyen sokáig bennem van egy kaja 9 órát és most kezd menni a hasam? nem par oran belül megy a has egy rossz kaja utan?
2022. aug. 12. 08:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen baci, de van aminek 48 órás a lappangási tünete. Nagyon kevésnek kevesebb, mint 6 óra. Szóval teljesen benne van a pakliban, hogy a kaja volt. Nem olyan ez, hogy rögtön megy a has. Azért a kórokozóknak is kell idő szaporodni, meg a testnek is kell idő, hogy reagáljon.
2022. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja ez simán lehet a kajától.

Az is vírus vagy bakterium, a kínai kajáldák kiemelten kockázatosak.

Én egyszer 5 napig átlátszó nyákot fostam, magas lázzal kísérve. Szintén kínai kaját ettem előtte...

2022. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!