Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Erős szúró mellkasi fájdalom...

Erős szúró mellkasi fájdalom lehet az idegességtől?

Figyelt kérdés

Nemrég ebédelés közben elkezdett erősen szúrni a mellkasom bal oldalon a szívemnél. Viszont nagyon sokat stresszelek és amikor hazajöttem is hirtelen ideges lettem és még mindig nem tudok lenyugodni. Néha még szúr egy kicsit ha nagy levegőt veszek.

Ez lehet a stressztől?

Honnan lehet megkülönböztetni hogy az idegesség vagy más okozza?



2022. aug. 13. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
lehet a stressztol de celszeru lenne csinaltatni EKG-t hogy kizarjak a szivproblemakat
2022. aug. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam nemrég a kardiológián volt EKG és szívultrahang voltam mellkas röntgenen is nem találtak semmi súlyosat csak annyit hogy van egy enyhe mitrális prolapsusom de az nem igényel teendőt az orvos szerint.
2022. aug. 13. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:

elozo vagyok…

Ha nem sulyos ez a mitralis billentyu elvaltozas akkor valoban nem kell tenni semmit, hidd el az orvosnak

valoszinu akkor stressz miatt van a mellkasi panasz, esetleg probalj meg rajonni hogy mi a megtethelo mostanaban, mivel fugghet ossze

kitartast!

2022. aug. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!