Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a vizeletemben?...

Mi lehet ez a vizeletemben? Eléggé megijesztett

Figyelt kérdés

Több napja van erőteljes felhasi fájdalmam, bordaív mentén főleg, gázképződés..stb.


Emiatt voltam a Honvéd Kórházban sürgősségi ellátást igényelni tegnap, ahol vért vettek tőlem és vizeletmintát.


Az eredmény szerint minden rendben van, UH-n sem találtak semmi bajt a szerveimnél...a trombocitasz magas volt, de mást nem volt.

Majd megyek gasztroenterológiára, de az sajnos nem a napokban lesz, de ez egy másik történet. Heteket kell várni időpontra, most nincs pénz magánhelyre menni sajnos.


A lényeg az, hogy most este a vizeletemben láttam egy sejtcsomószerűséget, fehéres...az életbe nem láttam még ilyet, a szüleimet nem akarom megijeszteni vele, nekem is le kell nyugodnom.


Nem tudja valaki, mi lehet ez? 🙁🙏



2022. aug. 17. 21:04
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen

2022. aug. 17. 21:07
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a kép

2022. aug. 17. 21:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen? A keresésben hüvelyváladék megjelenésése van, ami bármikor normális a bugyidon, és a wc-csészében is.
2022. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A második link képén van.


Ez normális? 😕


Soha nem láttam ilyet eddig ( nem élek nemi életet, még szűz vagyok )

2022. aug. 17. 21:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Szokott ilyen lenni ,semmi jelentösége nincs szerintem.Lehet a hüvelyi váladék,ami pisinél belekeveredett.
2022. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hány napja menstruáltál utoljára?

Nem vagy hipochonder?

2022. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kb 5-7 napja fejeződött be.


Bár annyi lenne, hogy odaképzelem a nagy, furcsa csomót a vizeletembe...


Megijedtem, mert nem tudni, mi ez az erőteljes fájdalom a has jobb részén, a bordaívek környékén. Diétán vagyok, akkor felerősödik, ha eszek, borzalmas.


Azt hittem, epe vagy a hasnyálmirigy, de nem.


Akkor marad a gyomor...jò lenne, ha nem gyomorfekély állna mögötte 😕


Nem tudom, mi ez a vizeletemben, attól félek, hogy valami belső daganat vagy egyéb komolyabb dolgot jelez.


UH nem mutatja sajnos, ha baj van a gyomorban...a magas trombocitas szám is felzaklatott...nem tudom, mi ez és még nem tudok orvoshoz menni késői időpont miatt 😞

2022. aug. 17. 21:30
 8/10 anonim ***** válasza:

A leggyakoribb okok közé tartozik a lúgos vizelet jelenléte, húgyúti fertőzések, vesebetegségek, fertőzések, például élesztőfertőzések, parazita fertőzések stb.



Szerintem húgyúti fertőzés a legesélyesebb, max vese. Szóval megoldható, ne aggódj.

2022. aug. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akár ovulálhasz éppen, és csak hüvelyváladék. Egyáltalán nem biztos, hogy a fájdalmaidhoz köze van, főleg ha nem találtak eltérést tegnap a vízeletben.
2022. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ma reggel is volt, világosbarnás, törtfehétes pontszerű darab benne...de ha vesekő vagy vesebetegség, azt az UH kimutatja, nem?


Nekem ott rendben találtak mindent :(

2022. aug. 18. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!