Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kezdődő aranyér?

Kezdődő aranyér?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem is tudom, hogy kezdjek neki mert amúgy eléggé félek és most már rá is stresszelek nagyon.


Az elmúlt 1 héten kb 4x mentem nagy wcre, ebből az elsőnél volt egy nagyon minimális - tényleg ilyen pár csepp vér. A másodiknál nem történt semmi, a harmadiknál szintén volt vérzés több mint elsőnek, de egy törlés után már nem látszódott, a 4.-nél szintén ugyanígy.

Élénk piros színe van, nem fáj semmim, nem viszket semmim. Kívülről nem látszik semmi változás. Mostanában elég sokat ültem diákmunka meg utazás miatt, nem tudom hogy esetleg emiatt van e.


Annyi lenne a kérdésem, hogy azzal nagy hülyeséget csinálok-e, ha veszek aranyérre kúpot, használom egy hétig és ha nem múlik el akkor mennék orvoshoz?

Közben minden nap igyekszem sok folyadékot bevinni a szervezetembe, rostos dolgokat enni, ülőfürdőzni, illetve intim tornázni, már el is kezdtem.

Nyilván nem tudhatom biztosra, hogy belső aranyerem lenne vagy ilyesmi, de túlságosan abszurdnak tartom a többit főleg ahogy a tüneteket olvasom. Épp ezért próbálnám ki ezt az egy hetet hátha aztán ha nem javul utána mennék orvoshoz.


Nem tudom mi ilyenkor a teendő igazából még sosem volt ilyenem, orvoshoz viszont félek elmenni mert engem akárhányszor tesztelnek covidra mindig pozitív lesz, így meg az orvos nem néz meg csak telefonon gyógyít, aztán kellett már veszekednem azért, hogy kapjak valami gyógyszert.

Vagy most ezzel nem is a házi orvoshoz kellene fordulni? Máshol is tesztelnek vizsgálat előtt?

Meg szinte csak a rosszakat hallom a várakozási időkről meg minden ilyesmiről és eléggé félek most.



2022. szept. 7. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs végbélrepedésed? Ez inkább annak tűnik
2022. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, mikor anyának elmondtam ő mondta, hogy esetleg ez lehet, viszont utána olvasva lehet ez is. Akkor lehet a kúppal várok és minden mást csinálok ugyanúgy aztán 1 hét múlva megnézem még mindig probléma e.
2022. szept. 7. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Tesztelnek? Mikor? Régebben lehet, volt ilyen, mostanában nem divat. Engem sehol nem teszteltek. A háti orvos se, sőt, nem is találkoztunk, csak telón. Nem is kért tesztet. Onnan tudtam meg, hogy covidos vagyok, hogy én teszteltem magam, mert felmerült bennem a gyanú. Műtétem előtt volt PCR, amúgy soha sehol. (Mármint eü.-ben sehol.)
2022. szept. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nálunk tessztelnek, 3 hete mentem és mondták, hogy elsőnek meg kell csinálnom a tesztet, majd telefonon vissza jelezni, hogy mi az eredmény. De ez a házi orvos, azt nem tudom máshol mia helyzet
2022. szept. 8. 08:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy ha van rá pénzed, akkor menjél el egy magán proktológushoz, mert valószínűleg aranyered van és szerintem ne kísérletezz kúpokkal, kenőcsökkel saját kútfőből. Ha gondolod, akkor írj rám és elküldöm neked annak a Doktor nőnek a nevét és elérhetőségét, akinél voltam. Én is pár hete voltam, mert az SZTK-ban közölték, hogy semmi bajom, ráadásul a beutalóra is hetek kellett volna várni. Senki nem kér negatív tesztet.
2022. szept. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!