Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3.napja nem alszom erős...

3.napja nem alszom erős hányinger miatt. Mi miatt lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3. Napja nem alszom semmit kb, folyamatosan hányingerem van, hányni nem tudok, (meghánytatni magam nem fogom) a hasam is fáj olykor, illetve sűrűn felböfögök.

Gyomoridegre gondoltam, de nem tudom biztosan, mindenesetre nagyon rossz, hogy semmivel sem csillapodik, folyamatosan ez van és nem tudok aludni tőle.


Szerintetek mitől lehet ez?


18/L



2022. szept. 18. 02:35
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Az életedben jelenleg van ami stresszel? Miért vagy feszült? (feszült vagy)?
2022. szept. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hosszúhajú ***** válasza:
23%
persze simán lehet lelki alapja, de én most egy egyszerűbb dologra gondoltam,nem zabáltál valamit össze?
2022. szept. 18. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Terhes vagy?
2022. szept. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most kezdtem az egyetemet, illetve egy új fiú van a dologban. Nem tudom, hogy ezeken stresszelek e.


Nem ettem össze semmit, ez fix.


Terhesség is kizárva,ez biztos. :)

2022. szept. 18. 07:53
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Covid
2022. szept. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Balogh Zsozsó ***** válasza:
65%
Lehet kicsit sok a gyomorsavad. Próbáld meg egy kis savlekötővel.
2022. szept. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hosszúhajú ***** válasza:
47%
akkor marad a lélek. elsőbe fősulin állandóan égett a gyomrom, a húgom is pont így volt vele. - ezért kaptam fel a fejem hogy elsős vagy egyetemen. nekünk spontán elmúlt, ott biztos az idegi dolgok játszottak közre. imádtuk, de tudat alatt az egész újdonság, -nálad új fiú is - tudat alatt is bekavarhat. nálunk legalább is ez volt. a hányinger is gyomor, megnézhetnéd esetleg a fizikai bajok lelki hátterét - vannak ilyen oldlak. csak tipp.
2022. szept. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!