Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ajánlott a 4. oltást is...

Ajánlott a 4. oltást is beadatnom magamnak?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, eddig két kínait, sinopharm-ot, és egy pfizert kaptam 3.ként. áprilisban covidos lettem, viszont enyhe lefolyású volt

a háziorvosommal beszéltem ő ajánlotta a 4. oltást, de én kicsit bizonytalan vagyok...



2022. szept. 18. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Hát én egy oltást sem adattam be magamnak. Sose voltam covidos. Persze nem én vagyok a reprezentatív minta. Ha te úgy érzed, adasd be!
2022. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Fiatal vagy, át is estél, 3x oltottak. A kínaiak nem a legjobbak, nem is lehetett velük utazni. Nem vagyok orvos, én egyenlőre nem adatnám be, de későbbi emlékeztetőnek (~jövő ilyenkor) ajánlanám.
2022. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Ha szereted az oroszrulettet akkor mindenképp!..


Én inkább maradok egészséges.

2022. szept. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Az EU parlamenti felszólalások után tagadni is kár, hogy át lett vágva az emberiség a coviddal. Én rád bízom, hogy bedőlsz-e még annak, hogy egy 99,98% túlélési esélyű vírusra kell-e egyáltalán oltás, pláne 4...
2022. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

1 x oltattam be magam,é nem is fogom.Ezért nem voltam covidos .

Pedig ez a korosztály nagyon veszélyeztett,állitják.

2022. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
75%
Egyik kollégám beadatta a 4.-et,egy hónap múlva covidos lett, utána még 2 kolléganőm is 3 oltás után, akikkel napi szinten egy légtérben vagyunk sokat. Nekem igaz, hogy van 3 oltás, de már ennek 10 hónapja, én érdekes egyszer sem voltam covidos.
2022. szept. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Nézesd meg az ellenanyag szintedet, mivel van 3 oltásod és beteg is voltál, ezért lehet egyelőre felesleges a 4. oltás.
2022. szept. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Én sem adatnám be, a legfőbb indok erre az, hogy már át is estél rajta, így pláne nem szükséges szerintem. Azt nem is említve, hogy valóban orosz rulett, örülj, hogy eddig nem lett tőle bajod. Rengeteg ismerősömnek vannak azóta problémái, mióta a harmadik, negyedik oltást beadatták. Ezt nem oltás ellenességből írom, ezek csak a tapasztalataim.
2022. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!