Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan aki most covidos...

Van itt olyan aki most covidos? (2022 ősz) én epp az vagyok. Ha van sorstars nektek milyen tuneteitek vannak?

Figyelt kérdés

2022. szept. 20. 12:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én.


Épp az omikron sokszázadik variánsa, 5. napja vagyok benne, a második nap volt csak pokol, láz, nyomás a mellkason, harmadik - negyedik nap már kaptam levegőt és kezdett visszajönni a szaglásom, az ízlelés nem ment el.


5. nap, mintha mi sem történt volna :)

2022. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám már második hete az, a szokásos megfázásos tünetekkel kezdődött. Torokfájás, száraz köhögés stb, viszont tapasztalt erős fejfájást is és szédülést. Még mindig pozitív a teszt, szóval egyelőre még otthon van.
2022. szept. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Én már nem, de 1 hónapja voltam. Gondolom, nekem is a most aktuális törzs lehetett. Ha akarod, leírom, milyen volt.
2022. szept. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok én is. :/ Láz, torokkaparás, orrdugulás, száraz köhögés és fejfájás a tüneteim.
2022. szept. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok: hidegrázás, izomfájdalmak, torok kaparás, orrfolyás.

Ezek alapján influenzának hittem, de mivel a férjemnek kellet teszt és pozitív lett, gondolom nálam is Covid.

2022. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

Szia!


Én, jelenleg, második napja. De lehet, hogy ez már harmadiknak is minősülne. Vagy kitudja.

4 napja hétvégen a refluxom felmarta a torkom, elment tőle a hangom. Aztán kedd este belázasodtam és ma delutánig le se ment 38 alá. Aztán most este megint láz.

Amúgy színtelen orrváladék, száraz köhögés, néha egy kis mellkas/hát fájdalom, Fejfájás.

2022 március elején voltam előtte covidos.

Előtte meg valószínűleg 2021 ősze.

2022. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is most kaptam el először. 7.nap de egy pokol. Fejfájás,láz fülzúgás,fülfájás,hasfájás,hányás,hasmenés...minden ami csak lehetett
2022. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

En epp most vagyok benne 4.napja.

Eros torok-es fulfajas,szaraz kohoges,izomfajdalom,levertseg-gyengeseg, kis orrdugulas-tusszoges,mellkasfajdalom… Cataflam,c+d vitamin, mebucain torokfertotlenito,sok folyadek.Elegge legyurt ujra.Mindenkinek kitartast es sok turelmet a gyogyulashoz!

2022. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Magas láz, iszonyú derékfájdalom, fejfájás, étvágytalanság, eleinte torokfájás. Fizikai aktivitásra szédülés, hányinger, ájulás, végtagzsibbadás. 3.napja vagyok benne.
2022. nov. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
5. napja vagyok benne. Iszonyú erős hidegrázással és gyengeséggel kezdődött, majd jött a láz, szokatlanul intenzív fej-, izom- és csontfájdalmakkal. Majd' leszakadt a derekam, a medencecsontjaim sajogtak folyamatosan. Már a harmadik napon sokkal jobb lett, de azóta nem javult tovább, iszonyú gyenge vagyok, szédülök, ha nem fekszem, plusz arcüreggyulladásom lett.
2022. nov. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!