Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid után ez normális?

Covid után ez normális?

Figyelt kérdés
Tavaly decemberben voltam covidos. Kórházban kaptam azt a bánat infúziót egy hétig (bár ne mentem volna bele). No és kb olyan márciusig elfordult hogy éjszakánként levert a víz. Nem nagyon csak épp hogy egy folt a párnán meg a lepedőn. Gondoltam a fűtés miatt. Nem foglalkoztam vele. Aztán nyáron erősödött. Szintén a melegre fogtam bár nem volt már rendszeres. És most az utóbbi 2 napban olyan szinten izzadtam le, hogy ilyet még nem is láttam magamtól 😅 kb 3 óra alvás után ébredtem fel arra hogy úszó mellényért kiabálok 😂 a takarót is átizzadtam meg mindent is. Durva volt. Pedig még nem fűtök és 17 fok volt a szobában bukóra nyitott ablakokkal. Ezzel én dokihoz nem megyek mert nem mindennapos. Bár hétvége óta megfáztam(nem covid, teszteltem magam tegnap) és előtte ilyen durva nem volt. Talán most ez okozza. Lázam sem volt. Más is van így mióta covidos volt?
2022. szept. 20. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%

Nyilván nem a covid okozza. Már rég kivizsgáltathattad volna magad, mivel elég sok dolog állhat a háttérben, köztük komolyabbak is.


[link]

2022. szept. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Előtte nem volt ilyen gondom.
2022. szept. 20. 18:42
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nemhiszem hogy covidhoz kenne köze. Én inkább általános vérvétel vonalon indulnék el, lehez vitamin vagy nyomelem hiányod van.
2022. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk a labor az tervben van egy ideje 😅
2022. szept. 20. 20:26
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Én februárban voltam covidos, nekem most múlt el ez az izzadás, kb 2 hónapig állandóan csurgott rólam a víz, éjjel és nappal is, hőhullámok jöttek rám, néha meg rázott a hideg.
2022. szept. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az szép. Akkor nekem miért most jön elő..? :/
2022. szept. 21. 12:37
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is később jött elő, most múlt, előtte 2 hónapig volt, tehát 5 hónappal a fertőzés után, gondolom mint poszt covid, de sokaknál olvastam ezt facén is a koronavírusos fórumon
2022. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem egyedi. Jee alig vártam hogy ez legyen 😍🤣
2022. szept. 21. 14:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Csatlakozom, ugyanez van velem is. Kicsit megnyugtató, hogy nem vagyok ezzel egyedül, és más is átmegy hasonlón a covid után.

Én nem tudok mást okolni, mint azt, mert azelőtt nem volt ilyen problémám, de mióta beteg voltam (akkor és azóta is) állandóan ez van. Már iszonyatosan idegesít.

Jövő héten fogok menni kivizsgálásra postcovid ügyben, remélem találnak valamilyen megoldást.

2022. okt. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem sem ártana de majd csak :D
2022. okt. 3. 05:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!