Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek is Covidos vagyok?...

Szerintetek is Covidos vagyok? Mi a teendőm?

Figyelt kérdés

Voltam már egyszer és ugyanaz a felállás, gyorsteszt elsőre nem mutatta ki, most sem, hogy az lenne-e. :(


2 napja ment a hasam, illetve iszonyatos hányingerem volt tömegközlekedés közben az elmúlt 3 napban. Mondjuk ezen az se segített, hogy annyira, de annyira büdösnek éreztem mindent, komolyan, mint egy várandós nő (kizárt, hogy az legyek), sejtettem, hogy ez így nem oké annyira.


Most már mindenféle náthás tünet megvan, torokfájás, gyengeségérzet, orrfolyás...ezzel indultam télen is, majd elmentek az érzékeim (ekkor már kimutatta a teszt is).


Szóval akkor 5 napig itthon maradok most es ha jol erzem magam visszamehetek dolgozni maszkban? :)



2022. szept. 21. 19:09
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és 26 éves nő vagyok, nem azért nem lehetek terhes,mert férfi vagyok, csak nincs kivel.
2022. szept. 21. 19:10
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Hívd fel a háziorvost, teszteljen le.
2022. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
22%
Azonnali hatállyal robbants fel magadat nehogy megfertőzz másokat!
2022. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Mi vagyunk mi orvosok??
2022. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Gyorsteszt elsőre nem mutatta ki." Ha az vagy, akkor majd kimutatja később. Nekem mondjuk 2 napig voltak tüneteim, elég rosszul is voltam és hómező lett a tesztem. 4.napon már semmi tünetem nem volt és olyan durván pozitívat teszteltem, amilyet még sose láttam. Szóval szerintem egy teszt, nem tesz. 2 nap múlva tesztelnék újra, addig pedig úgy tennék, mintha covidos lennék.

Én még nem voltam ilyen rutinos, a 2 teszt között egyszer dolgoztam is, mert ugye negatív volt, és nem covid tüneteim voltak, más betegségre utalók, és lázam, ami szintén más miatt is lehetett volna. (Nem lázasan mentem dolgozni félreértések végett, hanem utána, és végig nem volt felsőlégúti tünetem, ezért nem merült fel negatív teszt mellett a covid az orvosban se) Mivel a 3.napon már ezek a tünetek is megszüntek, jól voltam, mentem emberek közé, de szerencsére valami hetedik érzék kapcsán legalább vettem maszkot, mert másnap + lettem, tehát pont a legfertőzőbb napokban nem tudtam róla.

2022. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Maradj otthon pihend ki ennyi

Nem olyan hu de nagy dolog ez a covid..

2022. szept. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Ön magában a hasmenés és a hányinger nem covid. Lehet hogy ezért nem mutatta ki a gyors teszt. Egyébként meg a gyors tesztek 99%-a megbizhatatlan, és pontatlan.
2022. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kipihened magad ennyi.6-osnak van igaza!
2022. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!