Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetseges hogy ez bőrrákos...

Lehetseges hogy ez bőrrákos elváltozas?

Figyelt kérdés

[link]


Mamamnak van ez a foltja a mellenel. Mar tobb honapja nem mulik. Azt gondolta gomba ezert bekenegette Canesten mremmel de csak nem mult el.


Betettem Google felismerobe. Csak kulfoldi talalatot dobott ki. Eloszor hogy lepra aztan hogy karcinoma. Lepra szerintem valoszinutlen. Persze ki tudja... Jol ketsegbe vagyok esve.


2022. szept. 29. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Jól kétségbe vagy esve, de el nem mennétek orvoshoz több hónap panasz után.
2022. szept. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van a Semmelweis Egyetemnek egy bőrgyógyászati applikációja, az a neve hogy MedInnoScan. Oda tölts fel róla képet, ott szakemberek nézik meg.
2022. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mivel ma mutatta nekem.

Holnap ketesek magan borgyogyaszatot mert nem lehet bekerulni kulonben.


De ezzel sokat segitettel amugy.

2022. szept. 29. 21:10
 4/10 A kérdező kommentje:
2# koszi. Igen hallottam errol de nem tudtam a nevet. Ausztriaban elunk. Remelem letoltheto.
2022. szept. 29. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg olyan mint a gomba.

Az a baj hogy nem minden gombás,gyulladásos elváltozásra jó a canesten.

Nekem is volt combhajlatba hasonlóan nézett ki,hiába kentem canestennel de semmi. Exoderil már levitte.


Menjetek el orvoshoz,bőrgyógyászhoz. Az internet nem orvos,diagnosztizálni meg nem etikus egy kép alapján.

2022. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nyilvan persze. Holnap hivok rendelot. Sajnos nem egyszeru idopontot kapni meg maganba sem.


Ferjemnek kellett multkor es vagy 30 helyre telefonaltam. Ra 3 hetre kaptam a termint. Igaz hogy augusztusban volt tehat szabadsagolasok is voltak nyilvan de akkor is durva. Remelem most szerencsesebbek leszunk.

Remelem hogy csak gomba. Megallt a szivem majdnem mikor a leprat irta meg karcinomat.

2022. szept. 29. 21:17
 7/10 A kérdező kommentje:
AIPDerm a neve a Semmelweis applikacionak. Ezt talaltam. De jelenleg atalakitas van ezert nem elerheto a szolgaltatas.
2022. szept. 29. 21:21
 8/10 A kérdező kommentje:

A leirasbol meg egyebkent lefelejtettem hogy van-e itt esetleg borgyogyasz hallgato.


Nyilvan nem az internet nepere fogunk hallgatni, csak igy este gondoltam egy kis megnyugtatas jo lenne.


Szoval a hasonlo jolelkuekre mint az egyes valaszolo is, semmi szukseg nincs! 🙂

2022. szept. 29. 21:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Fájdalmas?
2022. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
AIPDerm-et nem ismerek, de a MedInnoScan működik.
2022. szept. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!