Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » COVIDot nem mutatja a PCR-tesz...

COVIDot nem mutatja a PCR-teszt, akinel igy volt, csak kezdetben vagy vegig nem mutatta?

Figyelt kérdés

A gyerekem es a ferjem pozitivak, ugyanazok a tuneteink, idoben is passzol, nalam negis negativ volt a gyerekkel egy idoben, ugyanolyan modon vegzett PCR-teszt.


Van, akinek szinten minden tunet es pozitiv csaladtag ellenere nem mutatta ki a PCR-teszt?


2 napja kezdodtek a tunetek nalam meg a gyerekemnel, ferjemnel csak ma, neki csak gyorsteszt lett pozitiv.



2022. okt. 18. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyan ez a helyzet volt, a doki azt mondta az új variánst kaphattam el. Ennél jobban én sem értek hozzá.
2022. okt. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt. Akkor neked vegig negativ volt?
2022. okt. 18. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen egy hétig szenvedtem vele . 3 különböző tesztet csináltam az első halvány volt a másik kettő negatív. Elején közepén és végén csináltam őket.
2022. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Középsőt orvos vette
2022. okt. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!