Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megharapott egy kóbor macska. ...

Megharapott egy kóbor macska. Lehet bármi komoly gondom?

Figyelt kérdés

Ma odajött hozzam egy kóbor macska aki az utcánkban lakik. Megsimogattam de megharapott.

Amint haza értem lemostam a sebet szappanal és tettem rá betadint.

Lehet bármi komoly bajom?



2022. okt. 26. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Igen!
2022. okt. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%
korod nemed?
2022. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%
Nemhinnem. Egyaltalan verzett? Csak egy macska. Ha parazol menj el dokihoz
2022. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Mindenképp menj el dokihoz!
2022. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Menj orvoshoz. Mikor velem ilyen történt, bár mentett cica volt, akkor veszettség elleni oltást kellett kapnom.
2022. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Engem is megharapott egy macska kb egy hete, felhívtam az ügyeletet, elmondtam hogy mi a helyzet és azt mondták, hogy mindenképp kell tetanusz(mivel nem volt beoltva a macska),be is mentem és kaptam is,igaz előtte felírták ki kellett váltanom és úgy mentem vissza,már este volt, még szerencse hogy 8-ig van nyitva a gyógyszertár. Na mindegy neked is azt javaslom, hogy mindenképp adása be magadnak egy tetanuszt,kivéve ha az elmúlt két évben már kaptál,mert megkérdeztem a nőt és azt mondta hogy két évig véd a tetanusz.
2022. okt. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
*adass
2022. okt. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
10%
En sose foglalkoztam vele. Macska, kutya de mas kobor/vad allat is harapott mar meg. Nem volt semmi bajom egyszerse
2022. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Az egy dolog 8-as,de sose lehet tudni,anyámnak a munkatársat is megharapta a macska ráadásul a saját macskája volt, olyan bakteriális fertőzése lett,hogy majdnem levágták a kezét,mindenféle antibiotikumut kellett szednie hónapokon keresztül. Szóval minden helyzet más,most ott van a Covid,valakin csak átmegy úgy hogy észre sem veszi,valaki meg olyan beteg tőle,majd meg hal.
2022. okt. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
86%
Orvoshoz kell fordulni.
2022. okt. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!