Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A végbél nyílás körül egy...

A végbél nyílás körül egy tenyérnyi helyen melegség érzet, fájdalom. A végbél nyíláskn belül pár centire bab nagyságú dudor. Étkezés után azonnali vécézési inger többnyire sikertelenül. Egy hónapja kezdődött. Orvoshoz nem akar menni. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2022. nov. 9. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Talán még időben van, hogy kockázati életbiztosítást kössön.
2022. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem kell túlparázni. Nekem kb 4 éve van hasonló, és egyre súlyosbodik. Már mosni se tudom vízzel, mert úgy fáj. Van valami kinövés is rajta (bár ez inkább kisebb borsó méretű). Orvoshoz persze nem megyek. Nekem ne nézegesse senki a seggem. Minden esetre nekem is hasonló van (bár nincs inger az étkezések után). Ha én el tudtam vele kínlódni évekig, akkor más is. Egyszer majd csak véget ér a szenvedésünk...
2022. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Tesómnak volt így, a dudor sipoly volt. Kifakadt, aztán ujra előjött. Már épp ki akartàk vágni, de kiderült chron beteg. Mióta szedi a gyógyszert nem jött elő újra. Menj el orvoshoz, te érdeked
2022. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Proktológust ajánlanék, de gyorsan.

Ha semmiképp nem akar, akkor elsőkörben egy fizetős Mri vizsgálat, amit h.orvossal kiértékeltetni, amíg nem késő. Ez nem játék.

(Túl vagyok a nehezén, remélem)

Gyógyulást kívánok.

2022. nov. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általánosságba véve minden betegségre igaz, hogy nem az interneten tájékozódunk, hanem orvosnál. Rákereshetsz a köhögésedre, de ennyi alapján lehetsz náthás, rákos, nemibeteg, mentális beteg. Az orvos aki megvizsgálja az alfeles kb. 400.000 hasonlót látott. Ha aranyered van, a doki megmondja egy perc alatt. Mivel aztmondod, hogy a kijárathoz közel van a dudor, így kellemetlen se lesz. Ha nem aranyér megvizsgálja részletesebben. Viszont érdemes szemelőtt tartani, hogy a legsúlyosabb betegségekre van a legkisebb esély.
2022. nov. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-os vagyok


A székletedről nem írtál, pedig fontos lenne.

2022. nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!