Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudok tenni az elviselhete...

Mit tudok tenni az elviselhetetlen fülfájás ellen?

Figyelt kérdés

2 napja elkezdett fájni a torkom, majd be is lázasodtam. Az orrom szerencsére nem folyik, de ma úgy keltem fel, hogy be van dugulva az a bal fülem.

Ez 1 óra alatt úgy fokozódott, hogy alig hallok a fülemre, illetve ekkora nyomást és fájdalmat még nem éreztem fülben.

Fogalmam sincs, hogy ez mitől lehet, illetve hogyan lehetne kezelni.

Esetleg valami hasznos tanács?



2022. nov. 12. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletre elmész, írnak antibiotikumot. Orrcsepp, náthaellenes szerek, amivel én próbálkoznék és sok orrfújás, hátha elkerülhető, hogy felszúrják a füledet.
2022. nov. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen hasznos tanács van, az ügyelet.
2022. nov. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Faluban lakok, az ügyelet úgy nézne ki, hogy 3 órát várnék mire sorra kerülök, azután pedig felküldenek Pestre. Nincs más lehetőség?
2022. nov. 12. 09:00
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nincs.
2022. nov. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog felküldeni, antibiotikumot fog felírni. De ezt megpróbálhatod esetleg telefonon is, hátha nem kell bemenned.

Ha meg Pestre kell menni, akkor oda kell menni. Nincs más opció.

2022. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz sürgősen, mert továbbterjedhet a gyulladás az agyadra.
2022. nov. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!