Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tegnap szúrt a szívem tájéka,...

Tegnap szúrt a szívem tájéka, amikor levegőt vettem, vagy fizikai megterhelés alatt voltam akkor jobban, alaphelyzetben kevésbé. Ma már nem szúr, inkább csak érzem a tompa fájdalmat, viszont a hátam erősen elkezdett fájni. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Egy éve voltam covidos. Mi lehet? Szívizomgyulladás, tüdőgyulladás? A szívem vagy a tüdőm lehet?

Utánaolvastam a neten, hétfőn megyek kardira és a tüdőosztályra is kivizsgálásra, csak érdekelnének saját tapasztalatok. Gondoltam megosztom, mielőtt jönnek a rossz indulatú kommentek.



2022. nov. 12. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szívizomgyulladás, tüdőgyulladás
2022. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várd ki, hogy hétfőn mit mond az orvos.
2022. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22%

Semmi. Ha pl.szívizomgyulladás, az sokkal inkább egy nemrégiben lezajlott bármilyen vírus szövődménye lehet, semmi köze egy 1 évvel ezelőtti covidhoz, csak divat mindent ráfogni. Van egy halom másik vírus, amelyiknek ugyanúgy lehet szövődménye mindkettő.

De simán lehet, hogy egyik se. Nekem covid előtt is előfordult, hogy szúrt a szívem, egy nap után eszembe se jutna orvoshoz fordulni. Lehet a stressztől is, vagy bármitől.

A hátam nekem is fáj, én is aggódtam kicsit, hogy nehogy tüdőgyuszim legyen, mert régebben 2 évente volt. Most volt egy elhúzódó náthám, azért merült fel, de a pár hónapja lezajlott covidom pont eszembe se jutott.

Komolyan, már kezdem úgy érezni, mintha egy nagy post covid verseny lenne. Ti tényleg akkora mázlisták vagytok, hogy a covid előtti 20-30-50-80 évetekben soha nem fordult elő, hogy valami vírusfertőzéseteknek szövődménye lett volna? Már kezdem azt hinni, hogy én vagyok ufó. Volt csonthártya-gyulladásom, homloküregem, arc-és tüdőgyuszim többször, ja az egyik tüdővel mellhártya-gyulladásom is. Ezek mind valami betegség szövődményei és egyik se a covidé volt.

2022. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!