Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyenek az életkilátások...

Milyenek az életkilátások kemoterápia nélkül?

Figyelt kérdés

Egy közeli hozzátartozómnak mellrákja volt, amit megműtöttek. Nemrég kiderült, hogy a máján van áttét. Ajánlottak neki kemoterápiát, sugárterápiát és hormonterápiát. Az első kemó után viszont lelkileg teljesen összeomlott, bekerült a pszichiátriára. Nem szeretné a többi kezelést felvenni.

Nagyon aggódom, hogy mi lesz vele. Milyen életkilátásai vannak így? Esetleg ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata és megosztaná, nagyon hálás lennék!



2022. nov. 15. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Én sajnos a másik oldalt ismerem és az mindennek nevezhető, csak életnek nem. Ha elutasítja azt fogadjátok el, töltsetek vele rengeteg értékes időt, mást nem tudtok tenni. Ez egy fájdalmas út, mindenkinek. Nagyon sajnálom.
2022. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt közeli rákos rokonom aki szintén ezeket kapta, (még két évig "élt", ha azt életnek lehetett nevezni, a végén már meg se ismert), hát akkor megfogadtam, hogy ha én leszek rákos, semmi ilyen terápiát nem fogadok el.
2022. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt a mutet? Milyen postoperativ kezelest kapott?
2022. nov. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!