Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet mindez?

Mitől lehet mindez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 21 éves nő vagyok. Valakinek esetleg hasonló panasza? Folyamatos láb fájdalom mindkét lábban. Térdtől egészen le. A vérképem nem lett túl jó. Neutrofilom elég alacsony. Monocitám magas. Limfocita pedig szintén magas.

Fehérvérsejt szám is enyhén emelkedett. Nagyon fáradt vagyok, hányingerem van. Folyamatos szédülés miatt sehová nem tudok menni.

Jövőheten megyek dokihoz ő tud segíteni. Addig információt gyűjtők, hátha.



2022. nov. 20. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem magas a vércukorszinted? Volt cukorbeteg a családban?
2022. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tavaly kiderült hogy inzulin rezisztenciám van és policisztás szindrómám. Decemberben lesz időpontom endokrinológushoz akkor tudunk többet erről az inzulinos dologról hogy hogyan tovább.
2022. nov. 20. 16:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Oltott vagy? Rengeteg oltott embernek fáj a lába térdtől lefele.
2022. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem. Nem engedtem hogy be oltsanak.
2022. nov. 20. 17:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem akarlak ijesztegetni de ha inzulin problémásoknak fáj a lába az nem jelent jót. Plusz valami gyulladás van a szervezetedben, én verném az orvos ajtaját hogy erre rámehet lábam. Nem hideg a lábad, nem kékül alulról felfelé? Nem érzéketlen?
2022. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csak a csontom fáj a lábaimban úgy érzem. Ott más tünetem nincsen szerencsére.
2022. nov. 20. 19:28
 7/9 anonim válasza:
Szia hasonló tüneteim vannak nekem is csak nekem a jobb oldalam fáj borda jobb láb jobb csípő . Még én se tudom hogy mi a bajom másfél éve tart ...
2022. nov. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jobb borda alatt, mögött. Nekem is fáj valami már tini korom óta. Főleg ha nagyon sokat állok egyszerre.
2022. nov. 21. 18:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, mi történt azóta? Kiderült mi a baj?
2023. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!