Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Repülőút után még mindig...

Repülőút után még mindig szédülök?

Figyelt kérdés

Vasárnap utaztam, 3 óra autó, aztán 2 repülő, 1 óra szünet, 2 óra repülő, 1 óra autó. Közben nem voltam rosszul, de mikor hazaértem, nagyon elkezdtem szédülni, vettem be Daedalont 1 szemet. Hétfőn este is vettem be, mert ismét rosszul éreztem magam. Azóta is a napok folyamán többször is szédülök, főleg, ha képernyőt nézek, és hányingerem is van, amikor lefekszem vagy leülök.

Menjek orvoshoz, vagy ez még mindig az utazás miatt van?



2022. nov. 23. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz, szerintem jobb félni mint megijedni, én max 1 napra tenném az ilyesmit... De már 3 nap eltelt.
2022. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Amikor pl. autóban utazol,és nem kifele nézel,akkor is ez van...Szerintem a belső fülben található egyensúlyérzékelő "szerveket-idegeket" túlterhelted,idővel elmúlik...;)
2022. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!