Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kiújulhat két nap alatt a...

Kiújulhat két nap alatt a gyomorfekély?

Figyelt kérdés
3 évvel ezelőtt volt gyomorfekélyem. Előtte és közben is égett a hasam, rossz emésztésem volt és éles szúró fájdalmat éreztem a gyomorszájnál, végén meg szurok széklet. Gyógyulás után 3 évig semmi pamaszom nem volt, teljesen jól éreztem magam és gyógyszerre sem volt szükségem. Viszont tegnapelőtt nehezet vacsoráztam és tegnap, illetve ma is egész nap hasmenés, fajdalom, és ugyanolyan éles szúró fájdalom a gyomorszájnál, mintha kést döftek volna bele, főleg amikor mély levegőt veszek. Létezik hogy ilyen hirtel kiújul, vagy az erős szúró fájdalmat más is okozhatja?

2022. nov. 29. 12:25
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Barmi elofordulhat
2022. nov. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Szóval nem 2 nap alakult ki hanem, 3 év alatt, csak te 2 napja érzed a tüneteket.


Kialakulhat persze, de nem valószínű, hogy az miatt fáj.


Én a helyedben ügyeletre mennék, és onnan pedig, ha szükséges elmennék sürgősségire.


Nem kéne kockáztatni, jobb ha minél előbb kezelik, és kapsz ellátást így nem kell várnod, a gasztro időpontra.


Ha hajlamos vagy ilyenre, akkor nálad ez nagyobb valószínűség, hogy fekély, mint egy sima hasfájás vagy esetleg egy vírus.


Jobbulást, és indulás most.

2022. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyelet! Ott vesznek vert, lesz UH. Gasztro tobb honap varakozas bugyuta beszelgetes, addig kikyukad a gyomrod. Tapasztalatbol beszelek! Irany az ugyelet! Jobbulast!
2022. nov. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Hogy a fenébe ne! Főleg, ha ugyanott folytattad, ahol a műtét előtt abbahagytad. Ha ugyanazokat bolti vackokat, élelmiszernek látszó tárgyakat fogyasztottad, mint előtte.
2022. nov. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!