Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerincferdülés orvoslása...

Gerincferdülés orvoslása után, ha kiegyenesedik a hátam az dob a magasságomon pár centit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves lány vagyok. A magasságom 165cm, ami engem nagyon zavar, de már növekedésben nem reménykedem. Van egy kis gerincferdülésem, amivel decemberben fogok orvoshoz menni. A kérdésem csak annyi lenne hogy ha rendbe jönne a hátam, egyenes lenne akkor az dobna pár centit a magasságomon?

Megjegyzés:

Azért gondoltam erre, mert a lábam a magasságomhoz képest elég hosszú. Barátom 175cm és vele egyhosszú lábam van. Szóval lehet a gerincproblémám miatt pár centi minuszban van a felső részem.

Lehet netto hülyeség amit írtam, ne öljön meg érte senki, de kiváncsi vagyok. Muszáj volt kiírnom 😅



2022. nov. 30. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A kialakult gerincferdülés nem nagyon fog "kiegyenesedni."
2022. nov. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy dob, ha kihúzod magad az a maximális magasságod, a gerincednek ehhez semmi köze.
2022. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Attól függ mekkora fokú a ferdülés. Azért nem mindegy, hogy csavarodva van a gerinc vagy teljesen egyenesen. Gondolom neked nem műtéti kategória, de azután általában magasabbak az emberek.
2022. dec. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!