Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az mièrt van,hogy általában...

Az mièrt van,hogy általában alig hallom a szellentèsemet? Vagy egyáltalán nem hallom. Most a hallásommal van a baj,vagy esetleg a vègbèlnyîlásommal?

Figyelt kérdés
Most komoly a kèrdès,minden trèfát fèlre tève. Pár hete arra lettem figyelmes hogy nem hallom ha szellentek. Volt már hogy be is kakiltam e miatt.Voltam Fül Orr Gègèszeten,meg nèztèk a fülemet.Elküldtek Audiológiára magyarul hallás vizsgálatra ott sem találtak hallás károsodást sem hallás romlást csökkenèst. Annak ellenère hogy idèn nyáron kint voltam Csehországban petárdáztunk egy jót a barátaimmal,mèg tüzijátèk is volt. Mègsem süketültem meg. De akkor mièrt nem hallom,ha pukizok???🤔🤔🤔 Nem egyszer be is csináltam az ágyba,a buszon,mert nem hallottam hogy kijött a dzsin. Egyszer a munkahelyemen a kollègáimtól kèrdeztem meg,hogy hallotak e valamit? Azt mondták csak egy szusszanást,vagy halk sziszegèst hallotak. Aztán lámlám,jelentkezett a barna maci. Na jó,most komolyan.Ez nekem nagyon kellemetlen! Lehet hogy valakinek vicces,de nekem ez egyre kînosabb! Már emberek közè sem merek menni. Nagyon gáz. Nekem az egyik öreg kollègám azt mondta,az èrezni kell,nem hallani. Na ezen nevettem nagyokat. De tènyleg kînos. Pláne ha ètterembe moziba vagy szînházba kell mennem a barátnőmmel. Most hova forduljak? Meylik Osztályra kèrjek beutalót a házi orvosomtól? Ez nekem nagyon kînos.r
2022. dec. 1. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A fülészetekre eleve úgy állítottál be, hogy jó napot kívánok, az a panaszom, hogy nem hallom a saját fingomat?
2022. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem fülészeti kérdés. Proktológiára menj. Háziorvosi beutalóval. Lehet, hogy gyenge a záróizmod.
2022. dec. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazad van! Miután már jól szèt pimpakutyázták a popómat a zaciban anno.😹😹😹😹☝️
2022. dec. 23. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!