Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 16 évesen prosztatarák?

16 évesen prosztatarák?

Figyelt kérdés
2-3éve prosztatagyulladásos tüneteim vannak,de az orvosok sosem vizsgálták meg a prosztatám. Ígyhát ma tusolásnál elhatároztam hogy lecsekkolom, és egy kiálló kemény dudorra lettem figyelmes ami könnyen mozgott. Kb 2 másodpercig volt bent az ujjam, utána nem is mertem visszanyúlni. Holnap megyek prosztatavizsgálatra, nem fogom hagyni hogy most is kikerüljék az orvosok ezt. Mi lehet szerintetek?

2022. dec. 2. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Bármibe fogadni mernék, hogy egy 16 éves fiúgyerek pénteken este 9kor nem a fenekében turkál és nem hiszi, hogy szombaton rákra fogják kivizsgálni a sürgősségin.
2022. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet tudni, lehet krónikus prosztatagyulladás. A ráknak més tünetei is lennének, de szakembernek kell megnéznie.
2022. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy PSA szintet nézess. Ha referenciatartományon kívül van,(vagy ha magasan, többszörösen vagy sokszorosan kívül van), az utalhat ilyesmire. A PSA a jelzőszáma.
2022. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Z003 ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs hogy milyen kemény kiálló, könnyen mozgó dolgot érezhettél a végbeledben. Egy darab székletet éreztél. 2 másodperc alatt a prosztatádat nem találod meg ha nincs benne gyakorlatod.
2022. dec. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez egyátalán nem a 16 évesek betegsége .Először is laborban vér vizsgálattal ellenőrzik.Prosztata vizsgálathoz meg vízelet vizsgálatot végeznek .
2022. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
#1 márpedig most leírtad a helyzetem :/ nem azert turkaltam a fenekemben mert annyira jol esik sőt, egész fájdalmas volt. A dudor meg ott van.
2022. dec. 2. 20:51
 7/17 A kérdező kommentje:
#5 Az nem egy darab széklet volt, a túlsó falhoz pont hozzáértem és ott volt. Jó, picit több mint 2 másodperc volt, lehetett 4-5
2022. dec. 2. 20:53
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet az csak ciszta is, de ha ez 2-3 éve fennáll, biztosan nem itt kérdeznél
2022. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
#8 ciszta?
2022. dec. 2. 21:11
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, ez a prosztata jóindulatú megnagyobbodása, amit ugyan csak műteni kell.
2022. dec. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!