Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van értelme elmenni az orvosho...

Van értelme elmenni az orvoshoz, vagy csak elhajtana?

Figyelt kérdés
November közepén megfáztam, akkor elmentem az orvoshoz (egész pontosan nov 9-én). Akkor kiírt egy hétre a suliból, de utána csak rosszabbul lettem. Mostanra már elmúlt az orrfolyás és a láz, viszont olyan, mintha a betegség ráment volna a tüdőmre. Pár óránként elkap a köhögés, és olyankor érzem ott azt a nyákot (nem tudom ezt jobban elmagyarázni, bocsánat), illetve nehezen kapok levegőt. A torkom is fáj. Viszont félek orvoshoz menni, mert szerintem azt fogja hinni, hogy csak kamuzok, és nincs kedvem iskolába menni. Nem valami empatikus az orvosunk, az asszisztens meg pláne nem, és még rátesz egy lapáttal, hogy kevesebb, mint 1 hónapja voltam ugye.

2022. dec. 4. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van, meg fog vizsgálni akkor is, ha nem olyan rég voltál már, ez ettől független
2022. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda és állj a sarkadra.
2022. dec. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha fulladsz, akkor nem kérdés, hogy kell-e orvoshoz menned. Minimum meg kéne hallgatnia a tüdőd.
2022. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!