Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van kapcsolódás a megfázás(tor...

Van kapcsolódás a megfázás(torokfájás köhögés), és a füvezés közt?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm már lassan egy hete, nagyon csúnyán köhög szegény.

Majdnem minden este elszív egy füves cigit, esetleg ha pár napig abbahagyná, akkor hamarabb elmúlna a torokfájás ?



2022. dec. 4. 20:11
 1/5 Z003 ***** válasza:
100%
A dohányzás (nem csak a fű), károsítja/ingerli a tüdőt és a forró levegő rossz a nyelőcsőnek. Így lehet hogy attól van, de lehet hogy csak megfázott.
2022. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább a füvezés és a ráfázás között.
2022. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is egyik barátnőm egy időben sokat szívott és mesélte, hogy kurv4 sokszor beteg és szerinte attól volt. Valahogy legyengitette a cigi a szervezetét szerinte. Mikor abbahagyta és úgy döntött többet nem szív, utána már alig volt beteg.
2022. dec. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Károsítja a légutakat,nyálkahártyát,így a kórokozók is könnyebben megbetegíthetik.
2022. dec. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van.

Első körben nem olyan melegek az éjszakák már, mint a nyáron.

Ilyenkor amikor 5 percig szívja a cigit, nem csak a füst, hanem a hideg levegő is a tüdőbe áramlik.

Nekem is gyengítette az immunrendszerem amikor gyakran használtam.

2022. dec. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!