Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olyan a hangom, mintha náthás...

Olyan a hangom, mintha náthás lennék, de nem vagyok beteg, mitől lehet?

Figyelt kérdés
A napokban többen is megkérdezték, hogy náthás vagyok-e, én is hallom a hangomon, hogy valóban úgy szól, mint aki náthás, de semmi bajom nincs. Nincs eldugulva az orrom, nem folyik, nem tüsszögök, nincs rossz közérzetem, semmi. Mitől lehet mégis az orrhang?

2022. dec. 12. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bimbózó férfinátha, amikor ráindul, hajnalban minden nyelés a garatodban fog fájni, 2-3 napra rá, amikor szerencsésen elmúlt a folyamatos lángolásérzet az agyadból, lassan átköltözik torokba, aludni nem hagyós, folyton ingerlős köhögéssé változva, ott eltölt még pár napot, aztán vagy tüdő, vagy nem.
2022. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mikor ilyenem volt, arcüreg gyulladás lett belőle, eleinte csak az orrhang, aztán jött a láz.
2022. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nem vagyok férfi :D
2022. dec. 12. 18:29
 4/6 A kérdező kommentje:
uh, remélem nekem nem lesz belőle arcüreggyulladás, vagy bármi hasonló:(
2022. dec. 12. 18:29
 5/6 anonim ***** válasza:

3.

Nagy szerencséd, hogy nő vagy, különben 2 nap múlva náthás lennél.

2022. dec. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A férfinátha nem diszkriminál, esetleg te úszod meg, de nem érdekli, ki vagy :)
2022. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!