Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek?Tegnap előtt...

Mit tegyek?Tegnap előtt elkezdett fájni a torkom majd jöttek utánna az alábbi tünetek:fejfájás,tarkó bal felén lévő fájdalom, orrdugulás,kis szédülés. A fejfájásra szedtem be fájdalomcsillapítót,amely bevált,de utánna újra elkezdett fájni a fejem

Figyelt kérdés
A füleimre a torokfájdalom kihat így nehézkes az evés. Aludni mentem.A családom szerint meleg volt a házban,de én megfagytam annyira hideget éreztem.Majd mikor felkeltem hajnalban akkor tűz forró volt a testem.Mikor ülő helyzetből felállok akkor a fejembe belenyilal a fájdalom. Köszönöm aki végig olvasta.Várom a tippjeiteket sok szeretettel:)

#Torok,fej, tarkó fájdalom
2022. dec. 25. 07:15
 1/2 mindentudó99 ***** válasza:
39%
Ételintoleranciám és hisztamin intoleranciám van. Hisztamin intolerancia tipikus tünete nálam a tarkótáji fájás orrdugulás testszerte meleg érzés. Olvass utána. Idézd fel mit ettél. Persze nem biztos hogy ez a baj .
2022. dec. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vírusfertőzés jellegzetes tünetei.
2022. dec. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!