Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganat vagy egyéb?

Agydaganat vagy egyéb?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tudom, én tudok hipochonder lenni, és be is pánikolok. Elkezdek olvasgatni (ez a legrosszabb).

2021 marciusában volt 1,5 hónap amíg folyamat szédültem. (Ekg,24orás vérnyomásmérés, vérkép,reumatológia,fül-orr-gg.) sehol semmit nem találtak, kivétel a reumatológián apró kopást, de erre senki semmit nem mondott. 30 èves vagyok! Ez a szédülés egy tüszôsmandula gyulladàs után kezdődött. Mutattak rà egy tornàt, elmúlt.

Aztán néha előjött ismét, de 1-1 alkalommal. Azóta voltam kardiológián is, egyéb okokból. Minden rendben. Tény stresszes vagyok!


Na most megint volt egy megfázásom, amikor egyben elkezdődött vele a szédülés.. és fejfájás is. A nyakam be van állva (befeszülve most 2-3 napja). A betegség 11.-én kezdődött, azóta a nàtha elmúlt, a szédülés nem. Elkezdtem tovàbbra is aggódni. Félek.. ismét elgondoltam hogy baj van. A szememmmel ahogy a telefont nézem picit olyan mintha gyorsan mozogna a kép. Nemtudom értitek-e, de nem kettőslátás. Mert semmit nem látok duplán.

Amikor szédülök, akkor elkezdek ásîtozni és elaludnék szívesen. Nemtudom mi ez… de volt már ilyenem.

Itt az ünnep, és én szét stresszelem magam és félek. Valaki megtudna nyugtatni picit? Volt hasonló valakinek?


Kellemes Ünnepeket!



2022. dec. 25. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el MR vizsgálatra? Érdemes választ az után fogsz csak kapni.
2022. dec. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ünnepek vannak, és mire eljutok magánba is egy ilyenre, az szerintem minimum 2-3 hét. De nyilvàn ez lenne a jó, csak félek attól mi lesz m, mit találnak.
2022. dec. 25. 11:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért ennyire ne légy már hipochonder, ha tényleg ennyire parázol akkor a két ünnep között is eltudsz menni magánba. De nem hiszem, hogy az a 2-3 hét sokat számítana.
2022. dec. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2022. dec. 25. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogászatra menj el,gyulladt foggyöker simán csinal ilyet.
2022. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A felső és alsó légúti betegségek okozhatnak szédülést.

Én pl a 4.orvosnál járok aki végre kimondta hogy a nyakamban lévő izmok görcsössége okozhat szédülést.Egészen eddig mindenki azt mondta hogy ez hülyeség,ha csak nem a nyaki gerincemmel van gond..hát mit kiderült,annyira feszes az izom a vállaim és a nyakam között hogy simán okozhatja ez..

A hipochondriáddal is kellene foglalkozni,menj el vele orvoshoz.

De első körben nem ártana egy MR hogy valósan megnyugodj.

2022. dec. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ct-t néztek, mindent rendben találtak. A stressz a főbb sajnos. De amugy ennek a nyaki izmok merevségének én is utána járok, mert mindig fáj a nyakam. A gerincem röntgenezték màr, ott van egy kicsi kopás és az egyik (felül, de nem tudom pontosan a nevét) nem úgy áll ahogy kellene, hanem ellentétesen. De erre nem mondták hogy emiatt lenne.

Tényleg nem igazán tudnak megoldást ezekre.:(

2022. dec. 26. 17:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos itt már konkrétan neked kell utána járnod a dolgoknak mert alig lehet az orvosokból kihúzni egy mondatot.

Menj el más orvoshoz ha van rá lehetőséged és kérdezz erről a kopásról.

2022. dec. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!