Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegként sima vírust,...

Pánikbetegként sima vírust, hogy kezeltek? Arcüreggyulladásról lenne szó.

Figyelt kérdés
Nemrég óta vagyok pánikos, most pedig szerintem arcüreg gyulladásom van, nagyon fáj a fejem és nyom is az arcom, este hőemelkedésem volt. Háziorvosom szerint csak pihenjek, amit elfogadok, de esetleg valami praktikája lenne valakinek? Nem is feltéten a pánikra, hanem az arcüreggyulladásra… már ha tényleg az. Bevan dugulva, néha tudom csak fújni - más tünet nincs.

2023. jan. 2. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Arcureggyulladasta nem otthoni praktika kell, hanem gyogyszer.

De a tunetek alapjan nem biztos, hogy az, nem kell azonnal temetni magad, pihenj, igyal teat, vegyel be fajdalomcsillapitot, aztan ennyi.

2023. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57%
Ha valóban arcüreg gyulladás, arra orrcsepp kell, hogy szellőzzenek a fejüregek, mert az gátolja a gennykeltő baktériumok szaporodását (az arcüreg gyulladást nem vírus okozza, az legfeljebb legyengíti a szervezetet). Ha marad láz, akkor antibiotikum is szükséges lehet.
2023. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél gyógyszertárban sós tengervizes orrsprayt, kidugítja az orrod és a gyulladást is leviszi. Rubophen tabletta jó a fejfájásra és a hőemelkedésre is. Hallgass a háziorvosodra, ne pánikolj, pihend ki.
2023. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!