Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet-e, hogy vese elégedetlen...

Lehet-e, hogy vese elégedetlenségem van?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, hogy vese fertőzésem van, ma voltam vér és vizelet mintát adni, holnap lesz még az eredmény, holnapután kell menjek urológushoz ultra hangra. Abból gondolom, hogy fertőzésem van, mert már volt ilyenem fél évvel ezelőtt, és akkor az urológus felírt antibiotikumot, és azt mondta, menjek vissza kontrollra egy hónap után, de mivel elmúlt már nem mentem vissza sajnos... Most ugyanazok a tüneteim (égő, tompa fájdalom a vesék és a bordaivem alatti zónában), és azon kívül, hogy elég sok kávét iszok (2-3) egy nap és sokat dohanyzok (1- másfél doboz egy nap), más okát nem látom, hogy mi lehetne a gyulladás, Fertőzés oka... 22 éves fiú, 1,75 cm magas, 75-76 kg. Nem vagyok cukorbeteg, de lehetséges-e, hogy vese elégedetlenségem legyen? Fél éve az urológus azt mondta, nem lehetséges ilyen fiatalon (miután kivizsgalt), és azt mondta, hogy csak sima fertőzés és egy kis homok volt a jobb vesémen, amiről azt hittem, hogy kezelés után elmúlt, és már nem mentem vissza kontrollra.

2023. jan. 10. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%

Hát ha elégedetlen vagy a veséddel, akkor igen.


Mondjuk a helyedben én az agyi kapacitásommal volnék elégedetlen.

2023. jan. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzás, ráadásul ilyen mértékben, mindent okozhat, érszűkületet különösen. Nézd majd meg a laborleleten a GFR értéket.
2023. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mi rosszat kérdeztem?
2023. jan. 10. 20:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted van olyan, hogy veseELÉGEDETLENSÉG? Komolyan?
2023. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam... Veseelégtelenséget akartam
2023. jan. 10. 21:02
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
nincs veseelégtelenséged
2023. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak: ha az lenne akkor más tüneteim lennének?
2023. jan. 10. 21:28
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Basszus, az neked biztosan nincs, mert mások a tünetek is és a vizelet is másmilyen lenne, ha egyáltalán lenne és nem tudnál azzal várni ennyit, órák alatt abba bele lehet halni. Ez fertőzés, vagy a vesehomok ahogy ürül, a kristályok végigszántják az egész hugyúti rendszert, attól fájhat és véres is lehet a vizelet. Legutóbb nekem is ez volt, teljesen el lehet különíteni a kettőt.
2023. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, majd egy orvos pont nem ismer fel egy veseelégtelenséget, te viszont kérdező, akinek a helyesírás is megmászhatatlan hegy, diagnosztizálod magad... Atyaég.
2023. jan. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, romániai rendőr vagyok, és tudok helyesen írni magyarul, mert magyar iskolába jártam, a hibákért az autokorrektor a felelős, meg az, hogy nem olvastam el mégegyszer mielőtt kiírtam a kérdést, de azért köszönöm a válaszokat
2023. jan. 10. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!