Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 160 gramm ch diétát írt elő a...

160 gramm ch diétát írt elő a doki IR miatt. Ha nem tudom elérni, az is probléma lehet? Mit okozhat?

Figyelt kérdés

Még csak pár napja csinálom, de örülök ha elérem a 100 grammot. Kalóriát 1400-at állított be, 1200 volt eddig a max bevittem.

Ezzel ártok magamnak?

( nem arra vagyok kíváncsi, menjek-e dietetikushoz, hanem személyes tapasztalatokra)

Köszönöm szépen



2023. jan. 11. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:

1400kcal tulkeves. Ki kinoz es miert?

Fogyas nem holnapra cel hanem 0.5-1kg/het.

Ha nagyon duco vagy akkor lehet nagyobb vesztes is de nem egezseges es visszabosszulja magat....

2023. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen kezelési módjaaz IR-nek, de nem ez a fő csapásirâny. Olyan orvost kéne keresned, aki ilyennel foglalkozik. Egy átlagos dietetikus nem biztos, hogy meg fogja tudni mondani, jó-e így az étrended, csak azt tudja megállapítani, hogy a bevett elvektől eltér.
2023. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt endokrinológus írta elő 😕 ez nekem a fura, hogy mindenki azt mondta nagyon kevés lesz az 1400, meg 160 ch, de igazából ennyi sem megy be.. a fölöslegem kb 15 kg.
2023. jan. 11. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:
1400 az nagyon kevés :(
2023. jan. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!