Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Feltételezhető, hogy párom...

Feltételezhető, hogy párom bélférges lett. Nem tudunk hétfőnél előbb orvoshoz jutni, javaslatok addig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Soha nem hittem volna, hogy ilyen megtörténik majd, én még gyerekkorombam sem voltam soha. Igazából semmi panasza nem volt, tegnap kezdte el nekem mondani, hogy valami nagyon apró fehér pöttyöket látott, de nem tudja mitől. Kérdeztem mit evett a napokban. 3 napja evett hamburgert, amin volt szezámmag, de még ma is volt a székletében, nagyon apró fehér dolgok, de azt mondja mem mozogtak. Most eléggé meg vagyunk ijedve.

Elmentünk gyógyszertárba, a hölgy azt mondta vény nélkül semmit nem tud kiadni, széklettartályt kaptunk, de hétvégén nem tudjuk még hova vinni sajnos.

Én tegnaptól külön alszom tőle, rövidre vágtuk a körmeinket és fertőtlenítettem. Fokhagymát rágcsál néha. Egyéb javaslatok akármi? Milyen gyakran és hány fokon mossak ki, külön az ő cuccait enyémtől? Bocsi sosem volt ilyennel dolgom és nem szívesen kapnám el.

Lehetőséges, hogy csak a magokat látta még?



2023. jan. 14. 13:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
7 okés akkor 👍
2023. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!